• Kategorie
  • Parametry
  • Z wibracją

Wibratory strap-on

Wibratory strap-on to opcja idealna dla kobiet, które marzą o igraszkach damsko-damskich lub o penetracji swojego partnera. Doczepiane dilda zapewniają niezapomniane doznania seksualne dla obu stron. Nie są to jednak gadżety przeznaczone dla osób wstydliwych. W pełni skorzysta z nich tylko kobieta, która lubi się nieźle zabawić.

 

Penetracja połączona ze stymulacją łechtaczki – dla każdego coś miłego

Wibrujący strap-on nie sprawi, że poczujesz się jak mężczyzna, ale na pewno nie zapomnisz długich i intensywnych orgazmów, które zapewni. Wiele z wibratorów dostępnych w naszej ofercie wyposażono w stymulator łechtaczki. Niektóre posiadają podwójne dildo – jedno dla Ciebie, drugie dla Twojego partnera/partnerki, a jeszcze inne kulkę waginalną, która doprowadzi Cię do krainy rozkoszy. 

 

Estetyczny wygląd i niezapomniane doznania. Postaw na doczepiane dildo

Niezależnie od tego czy wolisz dildo w kształcie penisa, czy nowoczesny wibrator palcowy o dyskretnym wyglądzie, u nas znajdziesz coś dla Ciebie. Oferta obejmuje szeroki wachlarz wibratorów strap-on o długości od 15 do 23 cm – nikt nie pozostanie na nie obojętnym, a Ty zyskasz miano królowej seksu. Protezy penisa wykonano z najwyższej jakości tworzyw (niektóre z silikonu medycznego), co zapewni Tobie i Twojej partnerce/partnerowi pierwszoligowe doznania i komfort. Takie wibratory nie obcierają i łatwo je umyjesz. Czy jesteś gotowa na odrobinę szaleństwa?

  • Warunkowy dostęp do sklepu

​Strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Czy ukończyłeś 18 lat ??