• Kategorie
  • Parametry
  • Wibratory palcowe

Wibratory palcowe

Zastanawiasz się jak urozmaicić grę wstępną lub masturbację? Z pomocą przychodzą wibratory palcowe do stosowania dla kobiet i mężczyzn. Można stymulować nimi dowolną strefę erogenną. Choć są malutkie, to drzemie w nich wielka moc. Niektóre osiągają prędkość 9000 tysięcy wibracji na minutę. Jednocześnie są bardzo ciche. Zapomnij o obawach, że ktoś Cię przyłapie i pozwól sobie na niewiarygodne doznania gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.

 

Rodzaje wibratorów palcowych

Nasza oferta to duży wybór wibratorów na palec. Znajdziesz tutaj elastyczne wibratory wyposażone w trzy prędkości oraz eleganckie wibratory z żelowym języczkiem. Urządzenia są wodoodporne. Możesz stosować je w połączeniu z żelem nawilżającym, co na pewno spotęguje doznania, a Twoje czułe miejsca będą domagały się więcej i więcej. W naszej ofercie znajduje się również rękawica do masażu, którą możesz masować swojego partnera/partnerkę po całym ciele lub w miejscach intymnych. Wibrującą rękawicę można stosować także w masturbacji – jest to rozwiązanie cenione zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Wibratory palcowe pozwolą Tobie sięgnąć po więcej: więcej rozkoszy, więcej szaleństwa, więcej orgazmów. Ładowane przez port USB będą dostępne zawsze i wszędzie – nawet w trakcie odległej podróży. W bagażu nie zajmą wiele miejsca, a Ty pokochasz je na zawsze. Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę i znajdź mini wibrator idealny dla Ciebie. 

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep internetowy Gorlen
Został zamknięty

  • Warunkowy dostęp do sklepu

​Strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Czy ukończyłeś 18 lat ??