• Kategorie
  • Parametry
  • Symulator oralny

Symulator oralny

Niewiele rzeczy może się równać z seksem oralnym. Wbrew pozorom kochają go nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Niekiedy traktowany jest jako gra wstępna, choć dla wielu osób jest celem samym w sobie. Ale co robić, kiedy nagle najdzie Cię ochota na pieszczoty, a jego nie będzie w pobliżu? Wtedy idealnym rozwiązaniem jest symulator oralny. Niektóre urządzenia wyposażono w aż 10 języków. To o 9 więcej niż posiada mężczyzna :)

 

Do tanga trzeba dwojga, do miłości francuskiej wystarczy symulator

Wargi sromowe i łechtaczka są bardzo czułe na dotyk. Można pieścić je na wiele sposobów – szybko, wolno, intensywnie, czule. Niezależnie od Twoich preferencji, nasze symulatory zapewnią Tobie niezapomniane orgazmy. Urządzenia dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz ustawić ulubioną prędkość i intensywność. Symulatory są ciche i małe – możesz nosić je w torebce i używać, kiedy tylko najdzie Ciebie ochota na miłość francuską. Pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoją łechtaczkę pieściło aż 10 języków jednocześnie!

 

Symulator oralny nie tylko do łechtaczki

Tylko od Twojej wyobraźni zależy, jak będziesz używać symulatora. Oczywiście stworzono go z myślą o lizaniu łechtaczki, ale oprócz tego urządzenie doskonale sprawdzi się w pieszczeniu sutków, szyi, a nawet Twojego języka. Aby spotęgować doznania możesz użyć środka nawilżającego, który zastąpi ślinę. Dzięki temu rozkosz rozleje się po całym Twoim ciele, a symulator oralny stanie się Twoim ulubionym gadżetem

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep internetowy Gorlen
Został zamknięty

  • Warunkowy dostęp do sklepu

​Strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Czy ukończyłeś 18 lat ??