• Kategorie
  • Parametry
  • KULKI GEJSZY

Kulki gejszy – sex shop

Kulki gejszy to gadżet pochodzący z Japonii. Mimo egzotycznego rodowodu są popularne na całym świecie. Cieszą się sympatią zarówno kobiet, jak i lekarzy ginekologii, ponieważ zapewniają nie tylko orgazmy, ale również zdrowie. Dzięki kulkom gejszy dostępnym w naszym sex shopie przeżyjesz pierwszorzędne orgazmy, a zarazem poćwiczysz mięśnie Kegla.

 

Popraw jakość seksu dzięki kulkom gejszy

Kulki gejszy zalecane są kobietom po porodzie oraz w okresie pomenopauzalnym, jednak równie dobrze możesz korzystać z nich jak z erotycznego gadżetu, który wprowadzi do sypialni powiew świeżości. Kulki waginalne podnoszą sprawność mięśni dna miednicy, co poprawia jakość życia seksualnego dla Ciebie i Twojego partnera. Mówiąc wprost: dzięki stosowaniu kulek gejszy, pochwa staje się ciaśniejsza. Podobny efekt można osiągnąć poprzez stosowanie pompek dopochwowych, które potęgują uczucie rozkoszy. Atutem kulek gejszy jest to, że możesz nosić je w trakcie wykonywania codziennych czynności albo wyjmować z pudełeczka na specjalne, łóżkowe okazje. Jedno jest pewne – z kulkami wszystko stanie się możliwe.

 

Trenażery mięśni Kegla dla Ciebie

Trenażery mięśni Kegla są niezbędnym akcesorium każdej kobiety, której zależy na wysokiej jakości życia seksualnego. I choć są przydatne z medycznego punktu widzenia, to warto wspomnieć o tym, że są po prostu ładne, a co ważne – bardzo dyskretne. Niektóre z nich wykonano z silikonu medycznego, możesz więc je stosować przez długi czas. Inne wykonano z tworzyw sztucznych w wielu kolorach - również czarne, eleganckie. W naszej ofercie czekają na Ciebie kulki gejszy pojedyncze oraz podwójne. Sama zdecyduj, które wolisz!

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep internetowy Gorlen
Został zamknięty

  • Warunkowy dostęp do sklepu

​Strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Czy ukończyłeś 18 lat ??